Тернополянка привезла золото зі змагань

Марія Хлян, що зі Скалату (Підволочиський район), завоювала золото на етапі Кубка України з важкої атлетики. Змагання відбувались у Чернігові, де боролись за першість понад двісті п’ятдесят важкоатлетів.

Про це пише «Ternopilski.info» з посиланням на інтернет-видання «ТЕРЕН».

Марія Хлян стала переможницею серед жінок у категорії 71 кг. Тренер жінки пояснив, що сума двоборства атлетки становила 207 кг. У ривку Марія підняла 92 кг., а в поштовху – 115 кг. Зараз атлетка посилено готується до чемпіонату Європи, що пройде 5-13 квітня в Батумі.

Марія Хлян є майстром спорту України міжнародного класу, а також член збірної України і вихованка Скалатської ДЮСШ. Тренерами атлетки є Віктор Симів та Вікторія Шаймарданова.

Варто додати, що Марія неодноразово бере участь у чемпіонатах, змаганнях світового і європейського рівнів. Дівчина професійно займається важкою атлетикою з 14 років. Першу свою золоту медаль вона завоювала на чемпіонаті Тернопільської області у Хоросткові у 2007 році. Вона постійно розвивається і з кожним роком показує кращі результати.

У 2014 році Марія Хлян здобула звання чемпіонки Європи серед молоді до 23 років, а в 2015 ‒ срібної призерки чемпіонату Європи серед молоді.

Ще однією вихованкою є Іванна Павлик, що зайняла 5 позицію у ваговій категорії до 64 кілограмів. Іванна підняла 73 кілограми в ривку, а 80 кг. у поштовху.

У Кубку України серед чоловіків взяв участь і земляк Валентин Наливайченко, тренером у якого є Володимир Тернопільський. Атлет посів 13 місце у турнірній таблиці у категорії 89 кг.

Тренер трьох тернополян подякував за підтримку управлінню фізичної культури та спорту ОДА, обласній ШВСМ та президенту обласної Федерації важкої атлетики Богдану Олійнику.

На Тернопільщині готуються до проведення InStrum Fest

У Заліщиках пройде фестиваль InStrum Fest, який присвячений мистецтву, музиці й туризму. Він відбудеться 17-18 серпня у партнерстві з представниками ЄС. Ціллю проведення такого фестивалю є відродження...