Тарас Радь знову тріумфував на чемпіонаті світу з лижних перегонів

Олімпійський переможець та багаторазовий чемпіон світу Тарас Радь взяв участь у чемпіонаті світу з лижних перегонів та біатлону серед спортсменів з ураженням опорно-рухового апарату, що проходив в Канаді

Повідомляють «Ternopilski» з посиланням на управління фізичної культури та спорту Тернопільської ОДА.

В перші дні змагань тернополянин зумів вибороти золото та став чемпіоном світу. Так, 16 лютого змагання стартували у містечку Принс-Джордж. Під час біатлону на середню дистанцію Тарас Радь продемонстрував найкращі результати і здобув золоту медаль.

На другий день чемпіонату 17 лютого у лижних перегонах спринт на середню дистанцію вільним стилем Тарас Радь лише трішки поступився представнику США Даніелу Кноссену та спортсмену з Німеччини Мартину Фляйгу і завоював бронзову медаль.

Загалом українська команда виборола одну золоту, дві срібних та дві бронзових медалі. Зокрема, поряд з тернополянином на дистанції 12,5 кілометрів золото отримала українка Ляшенко Людмила. На друге місце п’єдесталу піднялися Шишкова Оксана, Лук’яненко Віталій, Батенко-Бауман Юлія. Бронзові медалі завоювали Капустей Андріана і Кононова Олександра.

Наразі чемпіонат світу триває і на українських спортсменів очікують нові дні змагань протягом 20-24 лютого.

Варто додати, що Тарас Радь є яскравим представником не лише Тернопільщини, а й України серед спортсменів-біатлоністів. Хлопець своїм прикладом демонструє сильний характер та волю до перемоги, демонструючи, що незважаючи на будь-які перешкоди завжди можна досягнути цілі.

Тарас Радь є вихованцем Тернопільського центру «Інваспорт», наразі він навчається у Тернопільському національному педагогічному університеті на факультеті фізичного виховання.