Тернопільські легкоатлети піднялися на третю сходинку чемпіонату України

Команда легкоатлетів з Тернополя продемонструвала хороші результати на чемпіонаті України з легкої атлетики серед юніорів в приміщенні

Повідомляють «Ternopilski» з посиланням на управління фізичної культури та спорту Тернопільської ОДА.

Так, під час змагань 4-5 лютого в Сумах тернополяни виявилися одними з найкращих. Зокрема, в естафетному бігу 4х200 метрів легкоатлети завоювали бронзові медалі. Варто відзначити, що тернополяни, фактично не маючи умов для підготовки в зимовий період, зуміли піднятися на третю сходинку п’єдесталу.

До складу збірної тернополян увійшли: Данило Буженін, Олександр Жеребний, Андрій Мархевка та Вадим Трач. Данило Буженін є вихованцем обласної дитячо-юнацької спортивної школи, Андрій Мархевка готувався до змагань в ОДЮСШ з літніх видів спорту.

Хороші результати продемонстрували й інші представники Тернопільщини. Зокрема, Тетяна Когут, взявши перший раз участь у змаганнях подібного рівня, в забігу на 3 тисячі метрів посіла п’яте місце. Руслан Муравський та Денис Загалюк у стрибках у висоту завоювали п’яте і сьоме місце. Тренував спортсменів Михайло Васірук.

Варто додати, що легкоатлет з Тернополя, також вихованець дитячої обласної спортивно-юнацької школи Василь Макух, виграв влітку минулого року юніорський чемпіонат з легкої атлетики. Під час фінальних змагань тернополян в забігу на дистанції 100 метрів показав найкращі результати. Таким чином Василь Макух здобув право представляти Україну на юніорському чемпіонаті світу, що пройде з 10 до 15 липня у Фінляндії.

Нагадаємо, що вкінці січня в Тернополі відзначили кращих спортсменів області. Нагороди отримали і кращі легкоатлети. Ними стали: Стребкова Наталія, Макух Василь, Карюк Іван, Більчак Оксана, Паньків Христина та Трач Вадим.

Тернополянин увійшов у трійку найкращих на чемпіонаті Європи з велотреку

В Бельгії пройшов чемпіонат Європи з велотреку-2019 серед юніорів та молоді. У складі української збірної участь у змаганнях взяв тернополянин Владислав Щербань. Про це...

10 днів святкової атмосфери: на Тернопільщині проведуть WOW Gorodok FEST

Тільки нещодавно відгули фестивалі "Дзвони Лемківщини" і "Food Fest Ternopil", як іде підготовка до іншого дійства WOW Gorodok FEST. Про це повідомляє "Тernopilski.info" за інформацією сайту Тернопільської...