П’ять медалей – здобуток тернополян на Всеукраїнському турнірі з боксу

У Хмельницькому пройшов Всеукраїнський турнір з боксу серед молоді, який присвятили пам’яті видатного тренера Євгена Кужельного. Тернопільщину на змаганнях представляли Кордупель Тарас, Деденко Юля, Кордупель Назар, Вовк Каріна та Крисюк Олеся.

Повідомляють «Ternopilski» з посиланням на управління фізичної культури та спорту Тернопільської ОДА.

Загалом в змаганнях взяли участь більше 100 спортсменів. Тернопільська команда тріумфувала на турнірі і завоювала одразу п’ять медалей.

Так, Кордупель Тарас студент Тернопільського національного економічного університету став золотим призером у ваговій категорії 49 кілограм. У цій же категорії срібна нагорода також дісталася тернополянину – Кордупелю Назару.

Не менш вражаючими були успіхи і тернопільських боксерок. Деденко Юля студентка комерційного технікуму здолала суперниць у ваговій категорії 69 кілограм та здобула срібло. Вовк Каріна стала бронзовою призеркою у вазі до 54 кілограм. Переможницею у ваговій категорії 75 кілограм стала тернополянка Олеся Крисюк.

Тернопільська команда є вихованцями місцевої дитячої юнацько-спортивної школи. Готував спортсменів до змагань тренер Руслан Фірман.

Варто додати, що Всеукраїнський турнір з боксу є першим кроком до молодіжного чемпіонату Європи, який цьогоріч пройде у Болгарії. Претендентом на участь у чемпіонаті є тернополянка Олеся Крисюк.

Нагадаємо, що у 2018 році на молодіжному чемпіонаті Європи з боксу Україну на змаганнях представляв боксер з Хмельниччини Тарас Бондарчук. Спортсмен змагався у ваговій категорії до 60 кілограм та зумів вийти у фінал чемпіонату.

Етнографічний фестиваль Теребовлі “Забави у Княжому місті”

В Україні проводять величезну кількість фестивалів, які так чи інакше пов'язані з етнографічною культурною спадщиною народу. Часто це яскраві дійства, що мають тісний зв'язок...