В останні дні змагань на Кубку світу Тарас Радь виборов ще дві срібні медалі

У Швеції в місті Естерсунд завершився Кубок світу з лижних перегонів та біатлону серед спортсменів з ураженнями опорно-рухового апарату та вадами зору. Буквально в останні дні змагань тернополянин Тарас Радь зумів вибороти ще дві медалі.

Повідомляють «Ternopilski» з посиланням на управління фізичної культури та спорту Тернопільської ОДА.

Так, під час естафети у біатлоні на дистанції 15 кілометрів та естафеті з лижних перегонів-спринт разом з українськими спортсменами Григорієм Вовчанським, Олександрою Кононовою та Оксаною Шишковою тернополянин Тарас Радь завоював дві срібні медалі.

Раніше тернопільський біатлоніст додав до свого арсеналу ще дві медалі: бронзу в біатлон-спринті на дистанції 7,5 кілометрів та лижних перегонах спринт на дистанції 1200 метрів.

Загалом виступ української збірної на Кубку світу з лижних перегонів був надзвичайно успішним. Українці за кількістю медалей посіли перше місце. Лише золотих нагород в здобутку біатлоністів шість медалей. Також українська збірна виборола 14 срібних та 16 бронзових нагород.

Проте, зупинятися на досягнутому Тарас Радь не думає і уже готується до чемпіонату світу з лижних перегонів та біатлону, який протягом 7-26 лютого пройде в канадському містечку Принс Джордж.

Варто додати, що на Паралімпійських іграх у Пхьончхані тернополянин приніс Україні перемогу та золото в біатлоні, здобувши в скарбничку української збірної четверту золоту нагороду. Експерти неодноразово відзначали, що Тарас Радь є влучним стрілком.

За вагомий внесок у розвиток параолімпійського спорту спортсмена нагородили орденом «За заслуги» ІІІ ступеня.