Одразу чотири медалі – здобуток тернопільського веслувальника на Європейських іграх

Надзвичайно вдалим був виступ тернополянина Владислава  Юзюка на Європейських іграх Майстрів, які проводяться серед ветеранів спорту. Повідомляє «Ternopilski».

Європейські ігри проходили в італійському містечку Туріно. Владиславу Юзюку вдалося завоювати чотири нагороди – три золотих та одну срібну медаль. Так, серед спортсменів віком від 40 до 44 років під час запливу на байдарці-одиночці на 200 метрів тернополянин став найкращим та посів першу сходинку п’єдесталу.

Проте, на такому високому результаті українець не зупинився і завоював ще одну золоту нагороду в змішаному екіпажі на байдарці-двійці. Виступав Владислав Юзюк разом з спортсменкою з Молдови Ангелою Ненно. Також золоту медаль тернополянин завоював на байдарці-одиночці.

На байдарці-четвірці спільно з львівськими спортсменами Євгеном Балодом, Олексієм Нагуляком та представником Швеції Мартіном Франке на дистанції 200 метрів спортсмени змогли отримати срібну медаль.

Варто додати, що участь в Європейських іграх Владислав Юзюк отримав завдяки блискучій перемозі на Всеукраїнських іграх ветеранів спорту, що пройшли в червні у Дніпрі. Під час цих змагань Владислав Юзюк також виграв цілий арсенал медалей. Так, тернополянин привіз додому п’ять золотих медалей  та одну срібну.

Беззаперечну перемогу Владислав Юзюк отримав на байдарці-одиночці на дистанціях 200 та 500 метрів, на байдарці-двійці та в змішаній естафеті.

Слід зазначити, що з кожного змагання, у якому бере участь тернополянин, він завжди повертається з нагородами. Черговим успішним виступом спортсмена завершився чемпіонат України з веслування на байдарках і каное серед ветеранів. Владислав Юзюк став чемпіоном одразу в трьох естафетах: на одномісній та двомісній байдарці, а також на байдарці-четвірці.