Перші успіхи тернопільських біатлоністів на першому етапі кубку світу

Як повідомляють ternopilski.info з посиланням на Chasopys, з 2 по 9 грудня 2018 року у словенському місті Поклюка проходив стартовий етап нового сезону Кубка світу з біатлону. Тож тепер можна підбити підсумки перших успіхів тернопільських спортсменів.

На цих змаганнях тернопільська біатлоністка Анастасія Меркушина і її партнер по команді Артем Тищенко здобули бронзову нагороду в одиночній змішаній естафеті, яка розпочала I етап Кубка світу.

Представниця тернопільської школи біатлону Олена Підгрушна у команді із Вітою Семеренко, Сергієм Семеновим та Артемом Примою взяли участь у змішаній естафеті, в якій посіли 9 місце.

В індивідуальній гонці серед жінок Олена Підгрушна допустила промах на стартовому рубежі, але після цього відпрацювала без помилок і прийшла на фініш 15-ою. Анастасія Меркушина прийшла наступною, поступившись Олені Підгрушній лише 0,4 секунди. Перемогу ж у цих змаганнях здобула українка Юлія Джима.

У жіночій спринтерській гонці Олена Підгрушна зайняла 7 місце, а Анастасія Меркушина фінішувала 46-ю. Золоту нагороду виборола фінка Кайса Макарайнен.

В останній день змагань пройшла гонка-переслідування, в якій взяли участь тернопільські спортсмени. За повідомленням Федерації біатлону України, у змаганнях серед чоловіків тернополянин Дмитро Підручний фінішував 40-им. У змаганнях серед жінок Олена Підгрушна посіла 27 місце, допустивши два промахи у вирішальній стрільбі. Анастасія Меркушина у цій гонці зробила аналогічні два промахи, але змогла піднятися в перс’юті до 37-го місця з 46-го, яке у неї було після спринту.

Наступний етап Кубка світу з біатлону проходитиме з 13 до 16 грудня у австрійському місті Хохфільцені. Спортсмени змагатимуться у спринті, гонці переслідуванні та естафеті.

Тож незабаром тернополяни знову вболіватимуть за своїх спортсменів, очікуючи від них найкращих результатів.