Спортсмен з Тернопільщини став призером чемпіонату України з гирьового спорту

Повідомляє «Тернопіль».

Загалом свої сили в змаганнях спробували більше двохсот спортсменів з 12 областей України. Тернопільщину на змаганнях представляли Богдан Тольпа, Андрій Тольпа, Вадим Карлатян.

Всі спортсмени з Тернопільщини продемонстрували хороші результати. Однак, лише Боглану Тольпі вдалося завоювати призову нагороду. Хлопець у ваговій категорії до 65 кілограм посів третє місце і став бронзовим призером.

Андрію Тольпі до третьої сходинки пєдесталу не хватило лише трішки. Спортсмен у ваговій категорії до 55 кілограм зайняв четверте місце. Аналогічне місце завоював і Вадим Карлатян – учень Почаївського ВПУ.

Варто додати, що троє спортсменів з Тернопільщини є вихованцями тренера Збаразької районної ДЮСШ Петра Багрія.

Богдан Тольпа взяв участь у цьогорічному чемпіонаті світу з гирьового спорту, що проходив протягом 21-24 червня в Італії. Хлопець разом з своїм тренером посів другу сходинку пєдесталу. Спортсмен, незважаючи на свій вік 16 років, змагався нарівні з дорослими. Богдан Тольпа в досить складній категорії – довгий цикл продемонстрував надзвичайно високі результати. Представник Тернопільщини зумів підняти дві гирі вагою 32 кілограми 31 раз.

Під час чемпіонату світу тренер хлопця Петро Багрій взяв участь у змаганнях серед ветеранів вагою до 90 кілограм, де став переможцем. Крім того, що чоловік здобув золото, він ще й продемонстрував найкращий результат – 99 підйомів.