Школярка з Тернополя перемогла на змаганнях з плавання в Німеччині

У німецькому містечку Дортмунд пройшли змагання з плавання. Одразу чотири медалі здобула юна тернополянка Діана Протоковська

Повідомляють «Ternopilski» з посиланням на сторінку в соціальній мережі дівчинки. Школярка одразу ж після перемоги поділилася радісною новиною з друзями.

Так, Діана Протоковська завоювала одну срібну медаль та три золоті медалі. Першою нагородою дівчинки стало друге місце в запливі на 50 метрів брасом. Також в перший день змагань тернополянка отримала і золоту медаль в запливі на 100 метрів на спині.

Проте, це були не останні нагороди талановитої жительки Тернопільщини. Другий день змагань також розпочався з першого місця в запливі на 50 метрів на спині. Тернополянці не вистачило 10 секунд для отримання звання кандидата у майстри спорту.

Остання золота медаль далася дівчині важко: з останніх сил вона виконала заплив на дистанцію 200 метрів на спині.

Після виступу тернополянка поділилася своїми враженнями і розповіла, що їй важко було адаптуватися. Подекуди не вистачало сил, однак вона все таки виборола перше місце.

Наразі Діана Протоковська навчається у 29 школі Тернополя у восьмому класі.

Варто додати, що юна спортсменка брала участь у міжнародному турнірі з плавання «Meteor Open», який проходив у 2017 році в Дніпрі. Тернопільська збірна за участю Діани Протоковської здобула 17 нагород. Усі тернополяни – учасники змагань були вихованцями дитячо-юнацької спортивної школи № 1 та № 2.

Тренер збірної Катерина Антонишин прокоментувала тріумф своїх підопічних і зазначила, що виступ тернополян показав, що плавання в місті стрімко розвивається і вже сьогодні Тернопільщина може похизуватися перспективними та обдарованими плавцями.