Тернополянин здобув срібло на чемпіонаті України з греко-римської боротьби

У Кременчузі завершився чемпіонат України з греко-римської боротьби серед дорослих. Тернопільщину на змаганнях представляв вихованець «Школи вищої спортивної майстерності Тернополя» Андрій Антонюк.

Повідомляють «Ternopilski» з посиланням на прес-службу Федерації з греко-римської боротьби у Тернополі.

Під час змагання спортсмен зупинився за крок до перемоги і здобув срібло. Готували хлопця до змагань тренери Андрій Телебан та Віталій Ліщинський.

Варто зазначити, що весною минулого року Андрій Антонюк став бронзовим призером чемпіонату Європи серед молоді до 23 років. У фінальному поєдинку тернополянин зійшовся з угорським атлетом Петером Нагі. Проте, незважаючи на шалену підтримку вболівальниками угорця, Андрій Антонюк здобув перемогу.

Вдалим був виступ Андрія Антонюка і на чемпіонаті України з греко-римської боротьби 2018 року, де він завоював золоту медаль та отримав сертифікат на квартиру.

Варто додати, що в 2017 році тернополянин вже здобував бронзу чемпіонату світу, що проходив в польському містечку Бидгощі. Під час боротьби за третє місце хлопець здолав суперника Алекса Бюрберга зі Швеції.

Цікаво, що займатися греко-римською боротьбою Андрій Антонюк розпочав з 10 років. Тернополянин пішов шляхом свого старшого брата, який уже займався цим видом спорту. З 10 років хлопець проживав у сиротинці, оскільки втратив обох батьків, проте незважаючи на це, цілеспрямовано йшов до цілі – стати чемпіоном.

За словами тернополянина, найулюбленішим предметом під час навчання в школі була фізкультура. Уроки хлопець не пропускав і постійно привозив з різноманітних змагань нагороди.

Тернополянин переміг на міжнародному турнірі з вільної боротьби

В Словаччині завершився міжнародний турнір серед юніорів з вільної боротьби. Україну на змаганнях представляла команда тернопільських спортсменів. Повідомляє «Ternopilski». Загалом участь в змаганнях взяли більше...