Головний спецпризначенець Тернополя став чемпіоном світу з кікбоксингу

З 30 жовтня до 3 листопада в італійському містечку Маріна-ді-Каррара пройшов чемпіонат світу з кікбоксингу серед спортсменів різних вагових категорій. Повідомляє «Ternopilski».

Тернопільщину на змаганнях представляв керівник КОРД Головного управління Національної поліції в Тернопільській області Дмитро Болтян. Загалом за звання чемпіона боролися найсильніші спортсмени світу.

Завдяки серії успішних поєдинків кременчанин Дмитро Болтян потрапив у фінал чемпіонату, де боровся з італійським суперником у ваговій категорії 91+ кілограм. Слід зазначити, що обоє кікбоксерів змагалися у найважчому розділі – фул контакт. З суттєвою перевагою кременчанин переміг італійця та здобув беззаперечне звання чемпіона.

Дмитро Болтян є випускником Кременецької загальноосвітньої школи № 5. Спортом захопився ще під час навчання в школі. Згодом дитяче хобі переросло в професійне заняття. Кременчанин почав активно брати участь як в українських змаганнях, так і в міжнародних.

В рідному містечку Дмитра Болтяна успішно працює секція  з кікбоксингу, учні якої також показують непогані результати на змаганнях.

Нагадаємо у минулому році ще двоє кременчан продемонстрували блискучі результати на чемпіонаті світу з кікбоксингу. Талановиті спортсмени привезли додому одразу декілька нагород. Так, Андрій Голуб став абсолютним чемпіоном у лайт контакті та фул контакті серед вагової категорії 75 кілограм. В розділі кікбоксингу лайт лоу він піднявся на третю сходинку п’єдесталу.

Непогані результати показав і Андрій Станіславенко, який в фул контакті серед вагової категорії 71 та 75 кілограм завоював срібло. Варто додати, що в своєму рідному місті кременчанин обіймає посаду начальника відділу молоді та спорту в міській раді. Поїздку обом спортсменам профінансувала Кременецька міська рада.

“Курс на Козову”: у місті відбудеться традиційний парад

У райцентрі Тернопільщини, Козовій, 11 серпня традиційно вчетверте пройде парад кіз. "КозаФест" збере усіх завзятих господарів, де на них чекатиме весела забава і цікава програма....

Тернопільська легкоатлетка – призерка чемпіонату Європи

Тернополянка Руслана Муравська гідно представила Тернопільщину та Україну на чемпіонаті Європи з легкої атлетики серед спортсменів з порушеннями слуху. Змагання проходили з 21 до...